Masaze


Masaże wykonuje dyplomowana masażystka, która bierze udziały w kursach doszkalających, uzupełniając swoją wiedzę.

 

W klubie Squash Point są wykonywane masaże:

Masaż klasyczny - sposób na odprężenie, bóle mięśni i poprawę kondycji skóry. Jego zadaniem jest regeneracja tkanki, odprężenie oraz uwolnienie od bólu.

Relaksacyjny - to odmiana masażu klasycznego. Skupia się on na redukowaniu napięć mięśniowych, poprawia krążenie i przepływ limfy, wycisza oraz zmniejsza stres.

Izometryczny - jego celem jest zwiększenie masy mięśniowej i przywrócenie siły osłabionym mięśniom, bez obciążenia ćwiczeniami fizycznymi. Poprawia krążenie limfy oraz przeciwdziała chorobom spowodowanych jego zastojem.

Sportowy - masaż ten jest intensywniejszy od klasycznego. Pełni funkcję rozgrzewającą, regenerującą, lecznicza.

Bańką chińską - masaż ten oprócz celów kosmetycznych, ma również zastosowanie lecznicze. Terapia pod ciśnieniem pomaga…
Drenaż limfatyczny - ma za zadanie pobudzić krążenie krwi i limfy. Poprawia pracę komórek i odżywia je.
Bańką chińską - masaż ten oprócz celów kosmetycznych, ma również zastosowanie lecznicze. Terapia pod ciśnieniem pomaga przy schorzeniach takich jak ból, oraz w stanach napięcia mięśniowego

Akupunktura - polega na nakłuwaniu ciała cieńkimi igłami, wpływa na odporność, poprawia krążenie krwi, wzmacnia procesy regeneracji, poprawia funkcjonowanie konkretnych narządów oraz łagodzi ból.

Cena masażu to 70 zł (60 minut)

Zabiegi z podstaw fizjoterapii, akupunktura (wykorzystywanie systemu w najczęstszych jednostkach chorobowych).

 

Nasza masażystka jest również trenerem na siłowni obwodowej Milon Bydgoszcz

www.squash.bydgoszcz.pl


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]